2015-2017 LNTAA logo
+370 698 77199

Kaunas, Freda, Bitininkų g.

Kambarių sk. 2
Plotas (m²) 50,65 m²
Aukštas 2
Aukštų sk. 3
Metai 2014
Įrengimas Įrengtas
Namo tipas Mūrinis
Šildymas Dujinis
Parduodamas 2k. butas Botanikos Sodo Terasose, Bitininkų g., šalia Kauno botanikos sodo!

Pristatome Jums vieno garsiausio Lietuvos architekto, G. Natkevičiaus, kūrinį – prabangių triaukščių namų kvartalą pavadinimu „Botanikos terasos“, kuris įkurtas vaizdingame Kauno rajone – Fredoje, Botanikos sodo pašonėje, apgaubtas žalumos „Botanikos terasų“ kvartalas susideda iš keturių triaukščių namų, kurie 2014 metais buvo statyti pagal moderniausias statybų technologijas. Sienos apšiltintos 15 cm. storio mineraline vata su 3 cm. storio stangrios, nuo vėjo saugančios vatos sluoksniu. Išorės apdailai panaudota natūrali ir ekologiška medžiaga – skalūno uolienos plokštės. Namai su uolienos plokštėmis puikiai dera prie juos supančios žalumos ir sukuria skoningai ir harmoningai urbanizuoto gamtos kampelio ansamblį. Šis kvartalas išsiskiria tuo, jog tai yra pirmas kvartalas Kaune, kuriame įrengta sudėtinga apželdinimo sistema ant automobilių stovėjimo aikštelės stogo, tad atvykus jus pasitinka ne automobilių prigrūstas kiemas, o pastatus supantys žolynai.

Šio buto dizainą kūrė studijos „Archispektras“, vienas perspektyviausių Kauno miesto architektų - Vaidas Tamošiūnas, 2010 m. pelnęs metų debiuto apdovanojimą ir vėliau kasmet sulaukęs pripažinimo už savo kūrinius. Kuriant šio buto interjerą visas dėmesys buvo sutelktas į kokybę ir patogumą, tuo pačių išlaikant modernų stilių. Grindys – sendintas aliejuotas ąžuolas, šio medžio motyvų rasite visame bute. Kokybiška „Siemens“ virtuvės įranga, „Blum“ mechanizmai, pagal individualų užsakymą gaminta dušo kabina, „Weissman“ katilas, kurį galite valdyti internetu.

Bendra informacija:
• Antrame aukšte, 50 kv.m. ploto butas, kurį sudaro: miegamasis 13.79 kv.m, valgomasis kartu su virtuve 23.53 kv.m., WC kartu su vonia 5.57 kv.m.
• Šildymas moderniu dujinių „Weissman“ katilu, kuris Jūsų patogumui veikia internetu, vonioje grindinis šildymas, gyvatukas veikia tiek nuo elektros, tiek nuo pečiaus;
• Trijų stiklų plastikiniai langai;
• Visą parą vaizdo kameromis stebima teritorija, bei gerai apšviesti trinkelėmis grįsti takai užtikrina Jūsų saugumą
Šis kvartalas netik stilingas, modernus, gamtos apsuptyje, saugus bet ir itin patogus – iki centro vos 5 min. kelio, šalia visi didžiausi prekybos centrai, jei dirbate kitame mieste, Kauno spūstis aplenksite „Via Baltica“ keliu ir be vargo nuvyksite į Jums reikalingą Lietuvos miestą ar miestelį.

Pardavėjo kontaktai

+37069877199
info****@****